O mnie

Witaj,

Mam na imię Dominika. Jestem fotografem noworodkowym i rodzinnym specjalizującym się w sesjach lifestyle. Uwieczniam prawdziwe wspomnienia, realne uśmiechy, autentyczne wzruszenia.  W sierpniu 2017 roku mija 6 lat mojej pełnoetatowej pracy jako fotograf noworodkowy i rodzinny. Przez ten czas nauczyłam się perfekcyjnie układać noworodki i tworzyć piękne rodzinne portrety ale także wyrobiłam sobie oko, pogłębiłam zmysł obserwacji i wyczucie chwili, podążając za tym, co sprawia, że moje serce śpiewa wyspecjalizowałam się w fotografii naturalnej, lifestyle dla rodziny na każdym jej etapie i zamieniłam sterylne i białe studio wyłącznie na Wasz dom i plener.

Bliskie mego sercu są wartości: NVC, rodzicielstwa bliskości, filozofia Jespera Juula… Tak, dla mnie Wasze dziecko to przede wszystkim człowiek. Zmuszanie do pozowania, forsowanie moich wizji na siłę, przekupstwo, wymuszanie, szantaż – tego nie stosuję ani w życiu ani w czasie sesji.

Nie pozuję Was w skomplikowane, wystudiowane pozy ale nie zostawiam też samych sobie :) Prowadzę Was przez sesję podając aktywności, które dadzą nam wzruszające, prawdziwe, radosne i pełne bliskości ujęcia. Nie zmienię Waszego dziecka w żabkę, myszkę ani kwiatek ale pokażę jakie jest piękne i wspaniałe w swej naturalności.

Fotografuję sercem. Bardzo lubię poznawać Was i Wasze historie. Angażuję się emocjonalnie i staram się uwieczniać przede wszystkim więź i bliskość która jest między Wami. Moją misją jest dawanie Wam a przede wszystkim Waszym dzieciom prawdziwej pamiątki na przyszłość. To moje „why” dla tej pracy.

Jestem profesjonalistką z wieloletnią praktyką w branży. Pozwala mi ona fotografować Was dobrze także technicznie. Uwielbiam jasne i pełne pięknego, rozproszonego światła wnętrza, realia jednak są inne, zwłaszcza w naszym klimacie bywa ciemno. Bez obaw, zdjęcia zaskoczą Was jasnością.

Jestem fotografem ale przede wszystkim jestem dokumentalistką i twórcą prawdziwych wspomnień na zdjęciach.

Zarezerwuj sesję już dziś. Nie mogę się doczekać naszego spotkania.
Dominika

2

No Comments

Leave a Reply