O mnie

Witaj,

Mam na imię Dominika. Jestem fotografką rodzinną specjalizującą się w sesjach lifestyle. Uwieczniam prawdziwe wspomnienia, realne uśmiechy, autentyczne wzruszenia.  Przez lata pracy wyrobiłam sobie oko, pogłębiłam zmysł obserwacji i wyczucie chwili. specjalizując się w dziedzinie fotografii naturalnej dla rodziny.

Bliskie mego sercu są wartości: NVC, rodzicielstwa bliskości, filozofii Jespera Juula… Tak, dla mnie Wasze dziecko to przede wszystkim człowiek. Zmuszanie do pozowania, forsowanie moich wizji na siłę, przekupstwo, wymuszanie, szantaż – tego nie stosuję, ani w życiu, ani w czasie sesji.

Co oznacza termin „lifestyle” czy „fotografia naturalna”? To taki typ sesji zdjęciowej, w której jestem obserwatorką i dokumentalistką zdarzeń. Oczywiście nie pozostawiam Was samych sobie. Prowadzę Was przez sesję podając aktywności, które dadzą nam wzruszające, prawdziwe, radosne i pełne bliskości ujęcia. Nie zmienię Waszego dziecka w żabkę, myszkę ani kwiatek ale pokażę jakie jest wyjątkowe i wspaniałe takie, jakie jest.

Fotografuję sercem. Bardzo lubię poznawać Was i Wasze historie. Angażuję się emocjonalnie i staram się uwieczniać przede wszystkim więź i bliskość która jest między Wami. Moją misją jest dawanie Wam a przede wszystkim Waszym dzieciom prawdziwej pamiątki na przyszłość. To moje „why” dla tej pracy.

Jestem profesjonalistką z wieloletnią praktyką w branży. Pozwala mi ona fotografować Was dobrze także technicznie. Uwielbiam jasne i pełne pięknego, rozproszonego światła wnętrza, realia jednak są inne, zwłaszcza w naszym klimacie bywa ciemno. Bez obaw, zdjęcia zaskoczą Was jasnością.

Jestem fotografka ale przede wszystkim jestem dokumentalistką i twórczynią prawdziwych wspomnień na zdjęciach.

Do zobaczenia na sesji!
Dominika

2

No Comments

Leave a Reply