Rekomendacje

„Hej super fotografko, jak to zrobiłas że w mojej głowie siedziałaś, bo niektóre ujęcia są dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. tak sobie wczoraj patrzyłam, patrzyłam i patrzyłam i nie mogłam się napatrzyc. Dziękuję Ci bardzo. Piękne zdjęcia”

mama E.

 

„śliczne zdjęcia!! ????? jestem zachwycona! K. pięknie i te nasze rodzinne tez wspaniała pamiątka zwłaszcza, że w trójkę jeszcze nie mielismy żadnych chyba! (…) jestem bardzo zadowolona, mimo początkowego przekonania tylko do sesji w studiu :))) ” I .

„Sesję zdjęciową noworodkową sprezentował mi mąż z okazji narodzin naszej Córeczki. Zależało nam, aby sesja odbyła się w domu, bo córka urodziła się w sezonie jesiennym i nie chcieliśmy wtedy z takim maluszkiem jechać specjalnie do studia. Zgodnie z mężem uważamy, że to był strzał w dziesiątkę! Dominika stworzyła wspaniałą atmosferę podczas sesji i wcale nie czuliśmy się skrępowani obecnością obiektywu fotograficznego. Sesja zdjęciowa podporządkowana była rytmowi dnia naszej Córeczki, więc chyba nawet ona nie zdawała sobie sprawy, że jest główną bohaterką dnia. Byliśmy pod wrażeniem z jaką delikatnością i spokojem Dominika potrafi ustawić Maleństwo do kolejnego ujęcia. Od razu zauważyliśmy, że ma w tym duże doświadczenie, więc nie obawialiśmy się oddać naszego Skarbu w jej ręce. Cała sesja przebiegała dość spontanicznie. Dominika miała swoją wizję ujęć (przywiozła swoje dodatki i gadżety), ale pozwalała również nam dawać swoje propozycje. Byliśmy i nadal jesteśmy zachwyceni zdjęcami, które otrzymaliśmy. Prawdziwie oddają atmosferę szczęścia jaka panowała w naszym domu. Mają niesamowicie dobrą jakość i robią na wszytkich duże wrażenie. Z całego serca polecamy Dominikę, bo potrafi stworzyć wspaniałą pamiątkę dla całej rodziny!”

Ania

„Dominika, jesteś czarodziejką” Ania

„obejrzelismy zdjecia i jestesmy oficjalnie zachwyceni ? oczywiscie duza w tym rola tego, tze mamy sliczne dzieci ? ale tego, ze jestes super fotografem chyba tez ? dziekujemy ?” Ewa

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji zdjęciowej z Dominiką. Dominika jest osobą, w towarzystwie której mogliśmy się naprawdę rozluźnić i dzięki niej obie nasze sesje, ciążowa i z dzieciątkiem były dla nas radosnym i wzruszającym przeżyciem. Z niesamowitą delikatnością zajmowała się naszą córeczką, która przespała większość sesji i pozwalała się fotografować w różnych pozycjach. Zdjęcia są dla nas cudowną pamiątką i myślimy już o kolejnych sesjach z Dominiką :-)” Magda i Paweł